1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg



אליפות קיסריה הפתוחה על שם עופר הראל ז"ל התקיימה בין התאריכים 13.11-1.12 ותחרות מספר 2 במסגרת סבב ישראל התקיימה במרכז הטניס חיפה.

להלן תוצאות ילדי האקדמיה בתחרויות הנ"ל.

אליפות קיסריה הפתוחה:

בנים 10
הלל אשוש זכה במקום הראשון. כל הכבוד הלל !

בנים 12
מישל סאחורי זכה במקום הראשון. כל הכבוד מישל !

IMG_5996.JPG

                                      * בתמונה מישל והלל התותחים

תחרות מס' 2 בסבב ישראל:

בנים 10

אורי עובדיה (מתאמן בגבעת אלה)הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.
גפן עובדיה (מתאמן בגבעת אלה)הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.

בנים 12

רועי בונה (מתאמן בגבעת אלה) על משלב הבתים עם ניצחון והפסד.בשלב הבא ניצח 6-4 אך הפסיד בשלב שמינית הגמר בטייברייק מותח.
ליאור שחר (מתאמן בגבעת אלה) הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.

בנים 14

עומרי אוסמי (מתאמן בגבעת אלה) הפסיד בשלב חצי הגמר לשחקן שניצח את התחרות ,עומרי סיים את התחרות במקום הרביעי - כל הכבוד עומרי!

IMG_6061.JPG

                                   * בתמונה עומרי אוסמי - מקום רביעי.

אלמוג סמל (מתאמן בגבעת אלה) הגיע עד לשלב רבע הגמר המכובד - הפסיד לעומרי אוסמי.
שהם חנניה (מתאמן בגבעת אלה) צלח את שלב הבתים אך הפסיד בשלב שמינית הגמר לעומרי אוסמי.
איתמר הלטמן (מתאמן בגבעת אלה) עבר בהצלחה את שלב הבתים אך הפסיד בשלב שמינית הגמר לשחקן שסיים במקום השלישי.
רון גדעון (מתאמן בכפר ורדים) הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.
ענבר עובדיה (מתאמן בכפר ורדים) הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.
איתי שפר (מתאמן בכפר ורדים) הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.

בנים 16

איתי כהן (מתאמן בשמשית) עבר בהצלחה את שלב הבתים עם שלושה נצחונות אך נעצר בשלב רבע הגמר - כל הכבוד איתי!
עומר שפירא (מתאמן בשמשית) עבר בהצלחה את שלב הבתים עם ניצחון והפסד אך נעצר בשלב רבע הגמר - כל הכבוד עומר !
גל קורץ (מתאמן בשמשית) עבר בהצלחה את שלב הבתים עם שני נצחונות אך נעצר בשלב שמינית הגמר.
דור שוורץ (מתאמן בגבעת אלה) עבר בהצלחה את שלב הבתים אך הפסיד בשלב הראשון של בית הגמר.
ניב מצביץ (מתאמן בשמשית) עבר בהצלחה את שלב הבתים אך הפסיד בסיבוב הראשון בשלב בית הגמר במשחק צמוד לשחקן שזכה בתחרות.
יונתן יפרח (מתאמן בעין חרוד) עבר בהצלחה את שלב הבתים אך הפסיד בשלב שמינית הגמר.
איתי שקולניק (מתאמן בשמשית) עבר בהצלחה את שלב הבתים אך נעדר מהמשך התחרות בגלל מחלה.
נדב זמיר (שחקן עבר במועדון גבעת אלה) עבר בהצלחה את שלב הבתים אך נעדר מהמשך התחרות .
מורן רובין (מתאמן בכפר ורדים) הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.
עומרי פלג (מתאמן בגבעת אלה) הפסיד את שני המשחקים בלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.
שחר רוזנברג (מתאמן בעין חרוד) הפסיד את שני המשחקים בשלב הבתים ולא עלה לבית הגמר.

IMG_5992.JPG

                           * בתמונה - עומר שפירא ברגע של מנוחה בין המשחקים
בנות 10/12

קשת שמואלי (מתאמנת בגבעת אלה) עברה בהצלחה את שלב הבתים ונעצרה רק בגמר שם הפסידה בתוצאה 6-2. כל הכבוד קשת !!

מיני טניס א'-ג'

איתי שקולניק (מתאמן בשמשית) עבר בהצלחה את שלב הבתים עם שני נצחונות אך הפסיד בשלב שמינית הגמר במשחק צמוד ומותח - כל הכבוד עמית !


israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg