1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg


להלן סיכום השתתפות ילדי האקדמיה בתחרויות חנוכה השונות.

ארצית חנוכה 2015 בנים 12 נערכה בב"ש.
מישל סאחורי ממוקבלייה הפסיד בסיבוב הראשון בתוצאה 6:1 6:1. בסיבוב התנחומים ניצח מישל את משחקו הראשון בתוצאה 6:0 7:5 אך הפסיד במשחקו השני בתנחומים בתוצאה 6:1 6:0.

ארצית חנוכה בנים 14 נערכה בקרית גת.
שי יונש משמשית הפסיד בסיבוב הראשון בתוצאה 6:3 6:1 ובאותה התוצאה הפסיד בסיבוב הראשון של התנחומים.

אזורית חנוכה נערכה במרכז הטניס חיפה.

בנים 10
יונתן לידר זכה בתחרות עם ניצחון בגמר 6:2 6:4 על  יניב זוהר.
יונתן הפגין יכולת מצויינת בדרך להנפת הגביע כשהוא מפסיד רק מערכה אחת בכל הטורניר - כל הכבוד יונתן ! 

IMG_6074.JPG

* יונתן לידר מקום ראשון בנים 10

הלל אשוש הגיע עד לשלב רבע הגמר המכובד בו הוא הפסיד במשחק צמוד בתוצאה 6:4 6:4.
איתי תמיר הגיע אף הוא לשלב רבע הגמר שם הוא הפסיד ליונתן לידר בתוצאה 6:3 6:2.

בנים 10 זוגות
הלל אשוש זכה בתחרות יחד עם בן זוגו זוהר יניב. השניים ניצחו בגמר את יונתן לידר ואורי בתוצאה 6:4 7:5. כל הכבוד הלל !

IMG_6076.JPG

* הלל וזוהר עם הגביעים - מקום ראשון בזוגות.

בנים 12
רותם לידר ניצח בשני הסיבובים הראשונים של התחרות אך נעצר בשלב הסיבוב השלישי .

בנים 14
אלמוג סמל הפסיד בסיבוב הראשון בתוצאה 6:4 6:2 וגם בשלב התנחומים בתוצאה 6:3 6:3.
אורי אדרי הפסיד בסיבוב הראשון בתוצאה 6:2 6:0 וגם בשלב התנחומים בתוצאה 3:6 6:2 3:10.

בנים 16
עמית שחר משמשית זכה בתחרות עם ניצחון בגמר 6:4 6:1. עמית הפגין יכולת מצויינת ולא הפסיד אף מערכה לאורך כל התחרות. כל הכבוד עמית ! 
נריה רבינר ניצח בסיבוב הראשון את סאמי מוסלם בתוצאה 6:2 7:5 .גם בסיבוב ניצח נריה בסופר טייברייק אך נעצר בשלב השלישי במשחק מותח שהסתיים אף הוא בטייברייק.
סאמי מוסלם הפסיד בסיבוב הראשון .

בנים 16 זוגות
עמית שחר ונריה רבינר זכו בתחרות הזוגות עם ניצחון בגמר בתוצאה 6:2 7:6. כל הכבוד עמית ונריה ! 

IMG_6081.JPG

* עמית ונריה עם הגביעים - מקום ראשון בזוגות

IMG_6079.JPG

IMG_6078.JPG

IMG_6075.JPG


כל הכבוד לכם על ההשתתפות ועל ההישגים .
בהצלחה בתחרויות הבאות!


israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg