1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg

1910659.gif


תחרות במסגרת סבב ישראל מספר 3 (סבב פרינס לשעבר) נערכה במרכז הטניס בחיפה .
להלן סיכום ותוצאות ילדי האקדמיה בתחרות.

בנות 10-12

קשת שמואלי (מתאמנת בגבעת אלה) זכתה בתחרות והניפה גביע ראשון בסבב !
קשת עלתה עם מאזן מושלם של שלושה נצחונות משלב הבתים והמשיכה באותו הקו גם בשני המשחקים הבאים שלה כשהיא מנצחת בתוצאות 6-1 : ו- 6-2 .
במשחק הגמר פגשה קשת שחקנית מצויינת שתקפה אותה בכל הזדמנות. קשת לא נבהלה ובמצב של פיגור 4-5,שברה וניצחה לבסוף בשובר שיוויון צמוד ומרתק ! כל הכבוד קשת !!

IMG_6418.JPG
*קשת שמואלי והגביע 
מיני טניס א'-ג'

עמית שקולניק (מתאמן בשמשית) סיים את התחרות במקום השלישי והמכובד!
עמית הציג יכולת מצויינת ומגלה שיפור ניכר מתחרות לתחרות - כל הכבוד עמית!

IMG_6414.JPG
*עמית שקולניק מקום שלישי !
מיני טניס ד'-ו'

סמיר פרנסיס (מתאמן בחיפה),בתחרות הראשונה שלו,עלה מהמקום השני בשלב הבתים אחרי שניצח שני משחקים והפסיד באחד. סמיר הפסיד בשלב שמינית הגמר לאחר משחק צמוד ומותח 21-18 וסיים את דרכו בתחרות.

בנים 10

הדר זך (מתאמן בגבעת אלה),בהשתתפותו הראשונה בתחרות,הפסיד בשלב הבתים ולא עלה לסיבוב הבא.

בנים 12

איתי תמיר (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים (שני נצחונות) אך הפסיד בשלב הבא במשחק צמוד שהסתיים רק בשובר שיוויון.
רועי בונה (מתאמן בגבעת אלה) נעצר בשלב רבע הגמר המכובד לאחר משחק צמוד ומותח שהסתיים בשובר שיוויון.
רועי בן דוד ( מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם שני נצחונות. ניצח בסיבוב הבא אך הפסיד בשלב שמינית הגמר .
עופר יפה (מתאמן בגבעת אלה) סיים את דרכו בתחרות בשלב הבתים.

בנים 14


בר סופר (מתאמן בגבעת אלה) סיים את דרכו בתחרות בשלב הבתים.
עומרי אוסמי (מתאמן בגבעת אלה) שסיים בתחרות הקודמת במקום השלישי,עלה בהצלחה משלב הבתים (שני נצחונות) אך הפסיד בשלב שמינית הגמר וסיים את דרכו בתחרות.
רהב סופר (מתאמן בגבעת אלה) סיים את דרכו בתחרות בשלב הבתים.
שוהם חנניה (מתאמן בגבעת אלה) הגיע עד לשלב רבע הגמר אך הפסיד וסיים את דרכו בתחרות.

בנים 16

עומר שמואלי (מתאמן בגבעת אלה) ,שחזר להתחרות אחרי תקופה ארוכה,ניצח את התחרות וזכה במקום הראשון! לעומר זו זכיה שניה בתחרות מסוג זה. כל הכבוד עומר !
גל קורץ (מתאמן בשמשית) נעצר רק בשלב הגמר וסיים את התחרות במקום השני המכובד.
גם גל חזר להתחרות אחרי היעדרות ממושכת ועושה רושם שהוא חזר רעב מתמיד - כל הכבוד גל !
עומר שפירא (מתאמן בשמשית) סיים את התחרות במקום השלישי!
עומר,שהתחיל לשחק טניס במסגרת קבוצה רק בתחילת השנה,משתפר מתחרות לתחרות בקצב משביע רצון! כל הכבוד עומר! 
איתי שקולניק (מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד, אך נעצר בשלב רבע הגמר כאשר נוצח ע"י עומר שפירא.
איתי כהן (מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם שלושה נצחונות אך נעצר בשלב רבע הגמר ע"י עומר שמואלי וסיים את דרכו בתחרות.
עידו הרמן (מתאמן בשמשית) שהחל להתאמן במסגרת קבוצה בפעם הראשונה רק לפני כמה חודשים עלה בהצלחה משלב הבתים עם ניצחון והפסד אך נעצר בשלב רבע הגמר וסיים את דרכו בתחרות.
נועם שאואט  (מתאמן בשמשית) שגם הוא,החל להתאמן בקבוצה רק לפני כמה חודשים ,לא צלח את שלב הבתים וסיים את דרכו בתחרות.

IMG_6423.JPG
* עומר שמואלי מקום ראשון !


כל הכבוד לכל הילדים  !
בהצלחה בתחרויות הבאות!
צוות האקדמיה לטניס.
israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg