1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg

header.jpg


תחרות במסגרת סבב ישראל מספר 4 (סבב פרינס לשעבר) נערכה במרכז הטניס בחיפה .
להלן סיכום ותוצאות ילדי האקדמיה בתחרות.

מיני טניס כיתות א'-ג'

IMG_6846.JPG

* האוהדים על הגדרות במשחקו של עמית שקולניק.

עמית שקולניק ( מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם שני נצחונות. עמית מפסיד בשלב שמינית הגמר לאחר משחק מצוין ומלא תהפוכות בתוצאה 21:19 ומסיים את דרכו בתחרות.
 למרות ההפסד,עמית הציג יכולת מצוינת ובתקווה להצלחה גדולה בהמשך הדרך!

מיני טניס כיתות ד'-ו'

סמיר פרנסיס (מתאמן בחיפה) שזו התחרות השניה שלו בסך הכל,מנצח בגמר 25:23 וזוכה בתחרות!!!
סמיר עלה משלב הבתים עם שני ניצחונות והפסד. את שלב שמינית הגמר מנצח סמיר במשחק צמוד ומותח בתוצאה 27:25 . בשלב רבע הגמר סמיר מעלה הילוך ומנצח בתוצאה משכנעת 21:11.
בשלב חצי הגמר שוב משחק צמוד אבל גם פה יוצא סמיר כשידו על העליונה והוא מנצח בתוצאה 21:19.
במעמד הגמר סמיר לא מראה סימני עייפות וכאמור,מנצח בתוצאה 25:23 ומניף גביע ראשון בקריירה ! 
מעבר לשיפור במשחקו של סמיר מהתחרות הקודמת ,ניתן היה להבחין ביכולות מנטליות מצוינות כאשר סמיר לא נשבר במשחקים הצמודים והוא נלחם על כל נקודה - שאפו גדול סמיר והרבה הצלחה בהמשך הדרך!!!

IMG_6843.JPG

*בתמונה- סמיר פרנסיס(ראשון משמאל) עם הגביע.

בנים 12

עופר יפה (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד אך הפסיד בסיבוב הראשון של בית הגמר וסיים את דרכו בתחרות.

איתי תמיר (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. איתי ניצח 6-0 בסיבוב הראשון של בית הגמר אך הפסיד בשמינית גמר לשליו זיני אשר סיים את התחרות במקום השלישי.

ליאור שחר (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד אך הפסיד בסיבוב הראשון של בית הגמר וסיים את דרכו בתחרות.

רועי בונה (מתאמן בגבעת אלה) שנמצא בכושר מצויין ומשתפר ממשחק למשחק, עלה משלב הבתים עם שני ניצחונות. רועי עלה ישר לשלב שמינית הגמר שם הוא ניצח 6-2 אך נעצר בשלב רבע הגמר ע"י עמית שליידר (6:4) שניצח את התחרות. 

בנים 14

שהם חנניה (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.שהם שעבר את הסיבוב הראשון של בית  הגמר ללא משחק ,הפסיד בשלב שמינית הגמר בתוצאה 6-4 אחרי משחק צמוד.

אורי חת (מתאמן בכפר ורדים) הפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ולא עלה לשלב הבא.

עומרי אוסמי (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. עומרי עבר את הסיבוב הראשון של בית הגמר ללא משחק,הפסיד בשלב שמינית הגמר בתוצאה 6-1 וסיים את דרכו בתחרות.

אלמוג סמל (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. אלמוג עבר את הסיבוב הראשון של בית הגמר ללא משחק ובשמינית הגמר ניצח 6:1 . בשלב רבע הגמר נעצר אלמוג אחרי הפסד 6:3 לברק מויאל אשר סיים רביעי בתחרות.

בנים 16

IMG_6848.JPG

*בתמונה - שלושה מארבעת המקומות הראשונים בבנים 16 גל קורץ,איתי שקולניק ושחר לוי.

גל קורץ (מתאמן בשמשית) עבר את שלב הבתים עם שני ניצחונות קלילים. בשלב שמינית הגמר פגש גל לדרבי שמשית את חברו לקבוצה ניב מצביץ. גל ניצח בתוצאה 6:3 והמשיך לשלב הבא. בחצי הגמר שוב דרבי שמשית כאשר היריב הפעם הוא איתי שקולניק. לאחר משחק צמוד ומותח ניצח גל בשובר שיויון 7-4 ובכך השלים ניצחון 6:5 והמשיך לגמר התחרות שם לבסוף הפסיד לדניאל גגייב בתוצאה 6:2. כל הכבוד גל !!!

עומר שפירא (מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם שני ניצחונות. בשלב שמינית הגמר פגש עומר את חברו לקבוצה רועי לוי. המשחק הסתיים אמנם בתוצאה 6:2 ועומר המשיך לשלב רבע הגמר שם הואר נעצר ע"י חבר אחר לקבוצתו - שחר לוי אחרי משחק מותח וצמוד שהסתיים 10:8 בשובר שיויון.

איתי כהן (מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם שני ניצחונות . את שלב שמינית הגמר מנצח איתי בצורה משכנעת בתוצאה 6:1 ,אבל נעצר בשלב רבע הגמר באותה התוצאה ע"י איתי שקולניק חברו הטוב.

דור שוורץ (מתאמן בגבעת אלה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. דור "זכה" להגרלה לא קלה כאשר כבר בשלב שמינית הגמר הוא נעצר ע"י מנצח התחרות,דניאל גגייב ומסיים את דרכו התחרות.
שחר לוי (מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם שני נצחונות. בשלב שמינית הגמר ניצח שחר את יניב טובלם בתוצאה 6:3 . בלשב רבע הגמר פגש שחר את חברו לקבוצה,עומר שפירא ובתום מותחן שהסתיים בשובר שיויון מנצח שחר ועולה לראשונה לשלב חצי הגמר שם הוא מפסיד לדניאל גגייב 6:1. דרכו של שחר בתחרות הסתיימה במשחק על מקומות 3-4 כאשר הוא מספיד לאיתי שקולניק בתוצאה 6:2. כל הכבוד שחר!!!

איתי שקולניק (מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. איתי מנצח ביכולת משכנעת בשלבי שמינית ורבע הגמר,שניהם בתוצאה 6:1, אך כאמור נעצר בחצי הגמר ע"י גל קורץ במשחק שהסתיים בשובר שיויון 7:4. במשחק על מקומות 3-4 מנצח שקולניק את שחר לוי בתוצאה 6:2 ומניף לראשונה גביע של מקום שלישי! איתי הפגין יכולת מצוינת וניתן לראות שהוא בשל ומנוסה יותר מתחרות לתחרות - המשך כך!

יונתן יפרח (מתאמן בעין חרוד) סיים את דרכו בשלב הבתים עם שני הפסדים.

רועי לוי (מתאמן בשמשית) שחזר להתחרות אחרי תקופה ארוכה, עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.רועי מפסיד לעומר שפירא בשלב שמינת הגמר ומסיים את דרכו בתחרות. בתקווה לתחרויות נוספות ...

עידו הרמן (מתאמן בשמשית) "זכה" להגרלה קשה במיוחד בשלב הבתים ולא עלה לשלב הבא.

ניב מצביץ (מתאמן בשמשית) עלה משלב הבתים עם שני נצחונות. את שלב שמינית הגמר מנצח ניב בתוצאה 6:2 אך נעצר ע"י גל קורץ בשלב רבע הגמר ומסיים את דרכו בתחרות.

שחר רוזנברג (מתאמן בעין חרוד) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד . בשלב שמינית הגמר מפסיד שחר לגל קורץ בתוצאה 6:1 ומסיים את דרכו בתחרות.

אופק שימרלינג (מתאמן בגבעת אלה) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

IMG_6845.JPG

* רגע של מנוחה בין המשחקים


israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg