1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg
IMG_7207.JPG

בשבוע האחרון התקיים בגבעת אלה מחנה אימונים פסח 2016.
מעל 50 ילדים השתתפו במהלך המחנה ועוד כ-20 ילדים הצטרפו אלינו ביומו האחרון של המחנה בקאנטרי קלאב הולמס פלייס פמילי אשר נמצא בחיפה.

IMG_7217.JPG


הילדים חולקו ל 5 קבוצות על פי רמת משחק ונושאי העבודה היו זהים לכל קבוצה.
למרות מזג האויר החם,(חוץ מביום הראשון למחנה,בו אמרנו שלום למלקוש) והרבה שעות על המגרש,ההנאה היתה אדירה וקצב העבודה של הילדים היה משביע רצון.
ביום הרביעי למחנה ערכנו תחרות זוגות מעורבים אשר כל זוג היה מורכב מילד מקבוצת המיני טניס וילד שמשחק מגרש מלא.
ההגרלה היתה בנוכחות עו"ד ורואה חשבון ונוהלה כמיטב המסורת של ליגת האלופות עם פתקים - (ספוילר) ואין ספק שהיא היתה מאוד מוצלחת...

IMG_7189.JPG


למשחק הגמר הגיעו הצמד עומר בן ששון (מיני טניס) וענבר לורנס (מגרש מלא) ומנגד,צמד האחים משמשית אורי שקולניק(מיני טניס) ועמית שקולניק(מגרש מלא).
המשחק היה מותח וצמוד לכל אורכו ורמת המשחק היתה נפלאה!
בסיומו של המותחן ניצחו האחים לבית שקולניק בתוצאה 14:12 ולאחר לחיצת היד עם היריבים לגמר,הם התפנו לברכות ומחמאות של הצופים.

IMG_7214.JPG


כאמור,ביומו האחרון של המחנה נסענו לקאנטרי קלאב הולמס פלייס פמילי.
ליום זה הצטרפו אלינו קבוצה של 20 ילדים מכפר ורדים,שנכנסו ישר לתוך האירוע המרכזי של המחנה - התחרות המסכמת!
לאחר הגרלת פתקים חולקו הילדים לשלוש רמות משחק - מיני טניס,כדורים ירוקים וכדורים קשים.
התחרות היתה מהנה ויפה היה לראות את הילדים מתחרים וחבריהם מעודדים.

להלן שמות הזוכים לפי רמת משחק.

מיני טניס:

IMG_7212.JPG

מקום ראשון - אורי קלייפלד (מתאמן בשמשית).
מקום שני - אורי שקולניק (מתאמן בשמשית).
מקום שלישי - נויה עציון (מתאמנת בגבעת אלה).
מקום רביעי - מיכאל סמסון (מתאמן בגבעת אלה).


 מגרש מלא כדורים 75%:

IMG_7182.JPG

מקום ראשון - מעין ספיר (מתאמן בשמשית).
מקום שני - עמית שקולניק (מתאמן בשמישת).
מקום שלישי - עופרי ספיר (מתאמן בשמשית).
מקום רביעי - אור יוסף (מתאמנת בכפר ורדים).


מגרש מלא כדורים קשים:

IMG_7231.JPG

מקום ראשון - רון גדעון (מתאמן בכפר ורדים.
מקום שני - אופיר אינדיבו (מתאמן בגבעת אלה)
מקודם שלישי - עידו רום (מתאמן בגבעת אלה).
מקום רביעי - רואי חיימזון (מתאמן בגבעת אלה).


במהלך התחרות התפנינו גם לארוחת צהריים במסעדת הקאנטרי,רחצה בבריכה ומנוחה על המדשאות.
בסיומו של היום הלא כל כך קצר הזה,סיכמנו את הכל בחלוקת מדליות לכל משתתף ובמדליות והמון מחיאות כפיים לזוכים בתחרויות.

IMG_7224.JPG  IMG_7226.JPG

נהננו מאוד אבל גם התעייפנו מאוד..נצא כולם לחופשת הפסח למנוחה וטעינת מצברים ונשוב בכוחות מחודשים בראשון לחמישי.

תודה רבה לכל המשתתפים במחנה האדיר הזה. ההצלחה של המחנה היא בזכותכם !
תודה לעומר שמואלי,עמית שחר,נריה רבינר,שי יונש,עידו קריספין ומתן אפריאט על העזרה. אין ספק שהצד השני של הסל הולם אתכם מאוד !
תודה להורים המלווים - ליאת שפירא,אורי קרת וניר הראל.

מאיתנו,
אלעד,רועי,שי,עומר ויעל . . .חג שמח וכשר - צוות האקדמיה לטניס.






israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg