1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg



תוצאות ילדי האקדמיה לטניס מתחרות סבב ישראל מספר 1

בנות 10/12


אביב איבגי (גבעת אלה) ניצחה שני משחקים בשלב הבתים ועלתה לשלב הבא.
בשלב שמינית הגמר אביב מפסידה בתוצאה 1-6 ומסיימת את דרכה בתחרות.

נויה קרת (כפר ורדים) - הפסידה שלושה משחקים בשלב הבתים ולא עלתה לשלב הבא.

בנות 14/16

לי סלע (גניגר) ניצחה שניים משלושת משחקייה בשלב הבתים ועלתה לשלב הבא.
את שלב שמינית הגמר עולה לי ללא משחק.בשלב רבע הגמר מנצחת לי 6-0 את אלונה ספרונוב.
בשלב חצי הגמר מנצחת לי אחרי משחק צמוד את דליה ודנסקי בתוצאה 6-5 .
בגמר פגשה לי את השחקנית שניצחה אותה בשלב הבתים וגם במעמד זה מפסידה לי ומסיימת את התחרות במקום השני והמכובד. כל הכבוד לי!!

בנים 10

יהלי הראל (גבעת אלה) עולה משלב הבתים אל עבר הסיבוב הבא עם שני ניצחונות קלילים.
את שלב שמינית הגמר עובר יהלי ללא משחק.
בשלב רבע הגמר,יהלי ממשיך את היכולת הטובה שלו כשהוא מנצח את עמית שמואל בתוצאה 6-2.
כנראה שהכוחות של יהלי נגמרו כאשר הוא מפסיד בשלב חצי הגמר ובמשחק על מקומות 3-4 והוא מסיים את דרכו בתחרות במקום השלישי והמכובד - כל הכבוד יהלי!!

עופרי ספיר (שמשית) עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
בשלב שמינית הגמר עופרי מנצח את חברו לקבוצה,ענבר לורנס בתוצאה 6-3 אך מפסיד בשלב רבע הגמר לזוכה בתחרות..

עמית שקולניק (שמשית) עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
בשלב שמינית הגמר עמית מפסיד ומסיים את דרכו בתחרות.

ענבר לורנס ( חנתון) עולה לשלב בית הגמר עם ניצחון והפסד בשלב הבתים אך,כאמור, מפסיד בשלב שמינית הגמר לעופרי ספיר, ומסיים את דרכו בתחרות.

עידו רום (חנתון) מפסיד אתץ שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

גילי חת (כפר ורדים) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.


בנים 12

רועי בן דוד (גבעת אלה) עולה לשלב בית הגמר עם שני נצחונות בשלב הבתים.
את שלב שמינית הגמר רועי מנצח בתוצאה 6-4 כמו גם את שלב רבע הגמר.
בשלב חצי הגמר מפסיד רועי בתוצאה 6-1 אך מתקן מיד במשחק הבא על מקומות 3-4 ומסיים את התחרות במקום השלישי והמכובד - כל הכבוד רועי!!

רביד חמצני (גבעת אלה) עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
בסיבוב הראשון של שלב בית הגמר ובשלב רבע הגמר מנצח רביד בתוצאה זהה 6-4.
בשלב רבע הגמר מפסיד רביד בתוצאה 6-2 ומסיים את דרכו בתחרות.

אופיר אינדיבו (גבעת אלה) עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
בסיבוב הראשון של בית הגמר מנצח אופיר בתוצאה 6-0 אך מפסיד בשלב שמינית הגמר ומסיים את דרכו בתחרות.

רועי שוורץ (גבעת אלה) עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד .
בשלב שמינית הגמר מפסיד רועי ומסיים את דרכו בתחרות.

שקד מלחי (הסוללים) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

עדי גבינט (כפר ורדים) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

בנים 14

שהם חנניה (מגדל העמק) עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
את שלב שמינית הגמר עובר שהם עם ניצחון 6-1 אך מפסיד בשלב רבע הגמר ומסיים את דרכו בתחרות.

מיכאל וינטראוב (גבעת אלה) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

מעין ספיר (שמשית) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

ניב פאר (שמשית) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

בנים 16

בר סופר (חנתון) עולה לשלב בית הגמר עם ניצחון והפסד בשלב הבתים.
בשלב שמינית הגמר מפסיד בר בתוצאה 6-3 ומסיים את דרכו בתחרות.

רהב סופר (חנתון) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.



israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg