1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg


1947770.jpg



להלן סיכום השתתפות ילדי האקדמיה לטניס בתחרות סבב ישראל מספר 4 .

בנים 10

גילי חת (כפר ורדים) - לא עלה משלב הבתים לאחר שניצח במשחק אחד והפסיד שניים.

עידו רום (חנתון) - לא עלה משלב הבתים לאחר שהפסיד את שני משחקיו.

ענבר לורנס (חנתון) - עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. בשלב רבע הגמר מפסיד ענבר לרועי פריינטי,אשר סיים את התחרות במקום השלישי.

עופרי ספיר (שמשית) - עלה משלב הבתים לאחר שני נצחונות. בשלב רבע הגמר מפסיד עופרי לחברו לקבוצה,יהלי הראל,ומסיים את דרכו בתחרות.

יהלי הראל (גבעת אלה) - עלה משלב הבתים עם שלושה נצחונות מרשימים שם הוא מפסיד רק שלושה משחקונים.
בשלב רבע הגמר כאמור,הוא מנצח את עופרי ספיר בתוצאה 6-1 . גם בשלב חצי הגמר ממשיך יהלי ביכולת נהדרת כאשר הוא גובר על אשלי בר-ניב בתוצאה 6-2. במשחק הגמר יהלי נעצר ע"י יולי מקס סיאנו המצויין בתוצאה 6-2 ומסיים את דרכו בתחרות במקום השני - כל הכבוד יהלי!!!

IMG_1543.JPG
* יהלי הראל - מקום שני

בנים 12

אופיר אינדיבו (גבעת אלה) - עלה משלב הבתים לעבר בית הגמר עם שני נצחונות משכנעים. בשלב שמינית הגמר וגם ברבע הגמר , מנצח אופיר 6-1 קליל ועולה לחצי הגמר לראשונה בקריירה הקצרה שלו. בחצי הגמר זה היה סיפור אחר,כאשר אופיר מפסיד לזוכה התחרות,טל צפדיה. במשחק האחרון,על מקומות 3-4 אופיר משנס מותניים ומנצח בתוצאה 6-0 ומסיים את התחרות במקום השלישי המכובד - כל הכבוד אופיר!!!

שרבל דכוור (כפר ורדים) - עלה לבית הגמר עם ניצחון והפסד. בסיבוב הראשון של שלב בית הגמר מנצח שרבל   בתוצאה 6-1. גם בשלב שמינית הגמר ההצלחה ממשיכה כאשר שרבל מנצח בתוצאה 6-4 את אורי שאף (מדורג 8 בצפון). בשלב רבע הגמר שרבל נעצר ע"י אופיר אינדיבו ומסיים את דרכו בתחרות. כל הכבוד שרבל!!!

אביב אביטן (כפר ורדים) - מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

רביד חמצני (גבעת אלה) - עולה משלב הבתים אל עבר בית הגמר עם שני נצחונות. בסיבוב הראשון של שלב בית הגמר מנצח רביד בתוצאה 6-2 וגם בשלב שמינית הגמר , ממשיך רביד באותה היכולת כשהוא מנצח 6-1 . בשלב רבע הגמר רביד מפסיד 6-2 לדניאל אושרוביץ,אשר סיים את התחרות במקום השני,ונפרד בכבוד מהתחרות. 

בנים 14

שהם חנניה (מגדל העמק) - שהם מציג יכולת נהדרת וזוכה במקום הראשון בתחרות! כבר בשלב הבתים ניתן היה לראות ששהם הגיע חד ומפוקס . עד להנפת הגביע,שהם מנצח בקלילות את היריבים שלו והוא מפסיד רק חמישה משחקונים לכל אורך התחרות. יישר כח שהם וכל הכבוד לך!!!

IMG_1477.JPG
* שהם מקום ראשון!


בנים 16

רועי רוזנבוים ( פרדס חנה) - לאחר כשנתיים של היעדרות מתחרויות,רועי חוזר....וחוזר בענק! רועי מנצח את התחרות ביכולת מצויינת ולכל אורך התחרות הוא שלט במשחקיו ולא השאיר סיכוי ליריבים שלו. רק ארבעה משחקונים רועי מפסיד בדרך להנפת הגביע ולנו רק נשאר לחכות ולראות אותו מתחרה גם בשאר התחרויות שנשארו עד לסוף השנה - כל הכבוד רועי ובהצלחה בהמשך!!!

IMG_1476.JPG
* במרכז - רועי האלוף!


יהלי כהן (פרדס חנה) - עלה משלב הבתים לראשונה בקריירה הקצרה שלו עם ניצחון והפסד. בשלב שמינית הגמר ההגרלה זימנה לו את חברו לקבוצה,רועי רוזנבויים אשר זכה בתחרות. יהלי השתפר מאוד והוא מגלה יכולת נהדרת באימונים - יישר כח יהלי והמון בהצלחה בהמשך!!!

אורי יפה (אלון הגליל) - מסיים את דרכו בתחרות עם שני הפסדים בשלב הבתים.

רהב סופר (חנתון) - רהב עולה משלב הבתים לעבר בית הגמר עם ניצחון והפסד. בשלב שמינית הגמר נעצר רהב במשחק צמוד אשר נגמר בתוצאה 6-4 ומסיים את דרכו בתחרות.

בנות 10/12

קשת שמואלי (הסוללים) - קשת עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. קשת נעצרת בשלב רבע הגמר במותחן שהסתיים רק בטייברייק ומסיימת את דרכה בתחרות.

נויה קרת (כפר ורדים) - נויה עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. בשלב שמינית הגמר מפסידה נויה ומסיימת את דרכה בתחרות.


בנות 14

מישל מרון (מגדל העמק) - מישל עושה זאת שוב ומנצחת את התחרות בפעם השניה השנה! בתחרות סבב ישראל מספר 3,זכתה מישל עם מצחונות צמודים ויכולת מנטאלית גבוהה אך בתחרות הזאת,אפשר היה לראות שיפור ניכר ביכולות שלה. מישל מנצחת חלק את משחקיה והיא מפסידה רק משחקון אחד עד לשלב הגמר. בגמר הסיפור היה טיפה קשה יותר אבל מישל הראתה המון אופי והיא מנצחת בתוצאה 6-4 את יריבתה ענבל אלג'ם,אשר היתה היריבה שלה גם בגמר של התחרות הקודמת. - כל הכבוד מישל !!!

לילך בואנוס (כפר ורדים) - לילך מפסידה את שני משחקיה בשלב הבתים ומסיימת את דרכה בתחרות.

מיה דרורי (כפר ורדים) - מיה מפסידה את שני משחקיה בתחרות ומסיימת את דרכה בתחרות.

עופרי שוסטר (כפר ורדים) - עופרי עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד אך מסיימת את דרכה בתחרות בשלב רבע הגמר עם הפסד למקום השני בתחרות,ענבל אלג'ם.


כל הכבוד לכל המשתתפים/ות.
נתראה בתחרות הבאה...


israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg