1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg

מיני טניס א'-ג'

נועם דוידי (פרדס חנה) - עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
בשלב רבע הגמר מפסיד נועם בתוצאה 21-12 ומסיים את התחרות הראשונה שלו .
כל הכבוד נועם והמון בהצלחה בהמשך!!

בנים 10

גפן עובדיה (גבעת אלה) זוכה לראשונה בתחרות !
גפן הוגרל ל "בית המוות" יחד עם יולי מקס סיאנו המדורג ראשון ,שלו הוא אף הפסיד בתוצאה 6-2 בשלב הבתים.
אך מאותו הפסד גפן לקח את הדברים הטובים,שינס מותניים והמשיך כמו חיה את התחרות.
בשלב חצי הגמר חיכה לגפן לא אחר מאשר יולי... הפעם גפן לא נרתע ולמרות שהפסיד לו בשלב הבתים,גפן נראה נחוש ומפוקס. גפן שלט במשחק והביס את יולי בתוצאה 6-0 ענק!!
כאמור,גפן זוכה בתחרות לאחר ניצחון בגמר 6-4 על רועי פריינטי .
כל הכבוד גפן - המון הצלחה בהמשך!!! 


ענבר לורנס (חנתון) - עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. ענבר מגיע לשלב רבע הגמר ללא משחק ושם הוא נעצר ע"י רועי פריינטי שסיים את התחרות במקום השני.

עידו רום (חנתון) - עולה משלב הבתים עם שני נצחונות והפסד (בית של 3 ילדים).
עידו מנצח בשלב רבע הגמר בתוצאה 6-3 ומבטיח לעצמו להיכלל בין ארבעת האחרונים בתחרות.
בשלב חצי הגמר מפסיד עידו לרועי פריינטי בתוצאה 6-0 ובמשחק על מקומות 3/4 מפסיד עידו ליולי מקס בתוצאה 6-1.
כאמור,עידשו מסיים את התחרות במקום הרביעי והמכובד!

עופרי ספיר (שמשית) - עופרי עולה משלב הבתים אל עבר בית הגמר עם ניצחון והפסד.
בשלב רבע הגמר עופרי מפסיד ומסיים את דרכו בתחרות.

עמית שקולניק (שמשית) - מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

בנים 12

אופיר אינדיבו (גבעת אלה) - עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
בשלב רבע הגמר,אופיר לא התקשה והוא מנצח בתוצאה 6-0. גם בשלב חצי הגמר אופיר שומר על רמה גבוהה והוא מנצח 6-2 ועולה לראשונה לגמר התחרות.
בגמר חיכה לאופיר טל צפדיה המדורג ראשון. אופיר נלחם והפגין טניס איכותי אך לבסוף זה לא הספיק ואופיר מפסיד ומסיים את התחרות במקום השני והמכובד - כל הכבוד אופיר!!

אביב אביטן (כפר ורדים) - מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

הדר זך (גבעת אלה) מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.


בנים 14

שהם חנניה (מגדל העמק) - עולה משלב הבתים עם שני נצחונות קלילים אל עבר בית הגמר.
בשלב חצי הגמר מפסיד שהם בתוצאה 6-0 וגם במשחק על מקומות 3/4 הוא מפסיד באותה התוצאה ומסיים את התחרות במקום הרביעי!

רועי בונה (גבעת אלה) - עולה משלב הבתים עם שני נצחונות והפסד.
בשלב רבע הגמר, מפסיד רועי בתוצאה 6-3 ומסיים את דרכו בתחרות.

בנים 16


IMG_1663.JPG


רועי רוזנבוים (פרדס חנה) - עושה זאת שוב ומסיים את התחרות במקום הראשון !!
רועי מטאטא את יריביו ללא קושי והוא מפסיד רק שני משחקונים עד להנפת הגביע .
כל הכבוד רועי !!!

יהלי כהן (פרדס חנה) - עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. בשלב רבע הגמר מפסיד יהלי ומסיים את דרכו בתחרות.

רון אוחנה (פרדס חנה) - עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. בשלב רבע הגמר מפסיד רון ומסיים את דרכו בתחרות.

רהב סופר (חנתון) - מפסיד את שני משחקיו בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

בנות 14

עפרי שוסטר (כפר ורדים) - עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. בשלב חצי הגמר מנצחת עפרי בתוצאה 6-2. 
בשלב הגמר הסיפור היה קצת שונה ועפרי מפסידה בתוצאה 6-2 ומסיימת את התחרות עם גביע של מקום שני - כל הכבוד עפרי!!!

לילך בואנס (כפר ורדים) - מפסידה את שני משחקיה בשלב הבתים ומסיימת את דרכה בתחרות.

מיקה שמואלי (הסוללים) - מפסידה את שני משחקיה בשלב הבתים ומסיימת את דרכה בתחרות.


ברכות לזוכים ולמשתתפים על תחרות יפה ומוצלחת.

תחרות המאסטרס לסיום השנה מתחילה ב 17-6.

פרטים והרשמה באתר סבב ישראל



israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg