1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg


תחרות במסגרת "סבב ישראל" מספר 4 הסתיימה ולהלן תוצאות ילדי האקדמיה לטניס בתחרות.

בנות 14:

68c0c8e8-0a2b-4a6c-b75e-239ae17db367.JPG



מישל מרון (גבעת אלה) עושה זאת שוב וזוכה בפעם השניה ברציפות בתחרות! מישל נמצאת בכושר נפלא ובהחלט ראויה להיות במקום הראשון! כל הכבוד מישל ובהצלחה בהמשך!

מיקה שמואלי (גבעת אלה) עולה משלב הבתים עם שני נצחונות והפסד. מיקה מסיימת במקום הרביעי בתחרות לאחר הפסד בשלב יצי הגמר. כל הכבוד מיקה ובהצלחה בהמשך!

ליהיא חמו (עדי) עולה משלב הבתים עם שני נצחונות והפסד אך מפסידה במשחקה הראשון בשלב בית הגמר ומסיימת את דרכה בתחרות. בהצלחה בהמשך!


3/4 מגרש צעירים :

נועם דוידי (פרדס חנה) ניצח משחק אחד בשלב הבתים ולא הצליח לעלות לשלב הבא. נועם גילה שיפור ניכר ברמת המשחק שלו מהתחרות הקודמת והוא בדרך הנכונה להשיג תוצאות יפות בתחרויות הבאות.

3/4 מגרש בוגרים :

IMG_5894.JPG



אורי וולפיש (רמת ישי) עושה זאת שוב וזוכה בתחרות! אורי אמנם התחיל לא טוב את התחרות (הפסד בשלב הבתים) אך מהר מאוד הוא מתעשת וזוכה בתחרות בפעם השניה ברציפות! כל הכבוד אורי ובהצלחה בהמשך!

ליאור פלם (פרדס חנה) עולה משלב הבתים בצורה מרשימה עם שלושה ניצחונות. ליאור מגיע עד לחצי הגמר אך מפסיד בתום קרב . את המשחק על מקומות 3-4 מנצח ליאור ומסיים את התחרות במקום השלישי! כל הכבוד ליאור ובהצלחה בהמשך!

עמית הלטמן (רמת ישי) עולה משלב הבתים עם שני נצחונות מרשימים. עמית מגיע עד לשלב חצי הגמר אך מפסיד בתום מותחן. במשחק על מקומות 3-4 מפסיד עמית ומסיים במקום הרביעי והמכובד! כל הכבוד עמית ובהצלחה בהמשך!

עמית גיגי (פרדס חנה) עלה משלב הבתים עם שלושה נצחונות מרשימים כאשר אחד מהם היה על המדורג ראשון בתחרות וזוכה שתי תחרויות קודמות - אורי וולפיש.
בשלב רבע הגמר מפסיד עמית ומסיים את דרכו בתחרות. כל הכבוד עמית ובהצלחה בהמשך!

אביתר שטולץ (פרדס חנה) עלה משלב הבתים עם ניצחון והפסד.
בשלב רבע הגמר מפסיד אביתר ומסיים את דרכו בתחרות. כל הכבוד אביתר ובהצלחה בהמשך!

מעיין אליאש (פרדס חנה) עולה משלב הבתים עם שני נצחונות והפסד אחד.
בשלב רבע הגמר מפסיד מעיין ומסיים את דרכו בתחרות. כל הכבוד מעיין ובהצלחה בהמשך!

איילון מטסרו (רמת ישי) עולה משלב הבתים אך מפסיד במשחקו הראשון בשלב בית הגמר ומסיים את דרכו בתחרות. המון בהצלחה בהמשך !

איתי בר דוד (גבעת אלה) עולה משלב הבתים עם שני נצחונות והפסד אך מפסיד במשחקו הראשון בשלב בית הגמר ומסיים את דרכו בתחרות. בהצלחה בהמשך!

סול ויינר (פרדס חנה) שזו התחרות הראשונה,לא מצליח לעלות משלב הבתים והוא מסיים את דרכו בתחרות! המון בהצלחה בהמשך!

תומר קדוש (גבעת אלה) לא מצליח לעלות משלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות. בהצלחה בהמשך!

אלעד יאיר (רמת ישי) מנצח משחק אחד בשלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות. בהצלחה בהמשך!

בנים 14:

אופיר אינדיבו (גבעת אלה) אשר חזר מפציעה אינו מצליח לעלות משלב הבתים ומסיים את דרכו בתחרות.

בנים 16:

רון אוחנה (פרדס חנה) עולה משלב הבתים עם שני נצחונות. רון מסיים את התחרות במקום הרביעי לאחר הפסד בשלב חצי הגמר. כל הכבוד רון ובהצלחה בהמשך! 

יהלי כהן (פרדס חנה) עולה משלב הבתים עם ניצחון והפסד. יהלי מפסיד בשלב רבע הגמר ומסיים את דרכו בתחרות. כל הכבוד יהלי ובצלחה בהמשך!

IMG_5895.JPG


israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg