1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg

לוח משחקים לקטגוריית - מיני טניס


קטגוריית מיני טניס:

 
שש קבוצות משחקות בשיטת ליגה .
הקבוצות שמסיימות בארבעת המקומות הראשונים עולות לשלב הבא.
 
  1. השזיפים - עידן טיסון,עמית שקולניק,עפרי ספיר,נטע רוזנברג (שמשית)
  2. הבננות - ירדן רחימי,יובל בזק,הללי פודר,הראל סברדליק (שמשית)
  3. הכבשה הכתומה - תום ואק,איתמר אגיוף,נועם רוזן,איתי לוי 
  4. הטניסאים האלופים - אורי נגן,פלג ניר
  5. נמרי המאוחד - ליאור בן ארי,מור לוריא,שיר ברקן,יובל שמחוני
  6. האלופים - רביד חמצני,אביב איבגי,איתי שניר (גבעת אלה) 

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 0-3

 השזיפים

הכבשה הכתומה

ג.אלה 

 23.1.15

שישי 

12:30 

 3-0

הבננות

הטניסאים האלופים 

ג.אלה 

 23.1.15

שישי

12:30 

 2-1

נמרי המאוחד 

האלופים

ג.אלה 

 23.1.15

שישי 

12:30 

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 נדחה

 הטניסאים האלופים

 נמרי המאוחד

ג.אלה

13.2.15 

שישי 

12:30 

 2-1

 השזיפים

הבננות 

ג.אלה 

13.2.15

שישי 

12:30 

 3-0

 הכבשה הכתומה

 האלופים

ג.אלה 

 13.2.15

שישי

12:30

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

3-0

 הבננות

הכבשה הכתומה 

 ג.אלה

27.2.15 

 שישי 

 12:30 

3-0

 השזיפים

נמרי המאוחד 

 ג.אלה

27.2.15 

שישי

12:30

3-0

 הטניסאים האלופים

האלופים

 ג.אלה

27.2.15 

שישי 

 12:30 

מחזור 4

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

0-3

 השזיפים

הטניסאים האלופים 

 ג.אלה

 13.3.15

שישי

13:30

3-0

 הכבשה הכתומה

נמרי המאוחד 

 ג.אלה

 13.3.15

 שישי 

 12:30 

3-0

 הבננות

האלופים

 ג.אלה

 13.3.15 

 שישי 

 12:30 

מחזור 5

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

2-1

 הבננות

נמרי המאוחד 

 ג.אלה

 17.4.15

 שישי

12:30 

0-3

 הכבשה הכתומה

הטניסאים האלופים 

 ג.אלה

 17.4.15

 שישי 

12:30 

3-0

 השזיפים

האלופים 

 ג.אלה

 17.4.15 

 שישי 

12:30 

 
 

טבלה

מקוםקבוצהמשחקיםנצחונות הפסדיםיחס מערכותהפרש מע' הפרש נק' יחס נק'
1 האלופים5 5 029-524+358-217141+
2 נמרי המאוחד54125-718+328-194134+
3השזיפים52316-215-301-34140-
4הכבשה הכתומה52315-205-280-30121-
5הטניסאים האלופים51411-2514-219-349130-
6הבננות51410-2616-260-35898-
israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg