1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg

קטגוריית 3/4 מגרש


קטגוריית 3/4 מגרש מחולקת לשלושה בתים.
בכל בית יערכו שלושה מחזורים.
שתי הקבוצות הטובות מכל בית עולות לשלב הבא + שתי קבוצות מהמקום השלישי .
 
בית א' : 
 
  1. המסנוורים - אלון סמוחה,ליאור שחר,עמית וייס יצחקי (הסוללים,שמשית)
  2. סיירת כחולה - הדר זך,אורי עובדיה,אלון הרשקוביץ,יהב סונינו,ערן פרידמן (גבעת אלה)
  3. Head Shot - דור קובו,ניב פאר,עידן קוצ'רו,תומר כהן,אורי לזרוביץ' (שמשית)
  4. צוות אלפא - אופיר סמו,תומר אפרת (עדי)
 

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 0-3

 המסנוורים

סיירת כחולה 

 ג.אלה

23.1.15

שישי

13:30

 1-2

 Head Shot

 צוות אלפא

 ג.אלה

23.1.15 

שישי 

13:30

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 1-2

 המסנוורים

 Head Shot

 ג.אלה

 26.2.15

 חמישי

 17:00

3-0

 סיירת כחולה

 צוות אלפא

עדי 

 26.2.15

 חמישי

 17:30

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

0-3

 המסנוורים

צוות אלפא 

 ג.אלה

 11.5.15

שני

17:30

2-1

 סיירת כחולה

 Head Shot

ג.אלה

 13.3.15

שישי

13:30

 

טבלה בית א'

מקוםקבוצהמשחקיםנצחונות הפסדיםיחס מערכות הפרש מערכות יחס משחקוניםהפרש משחקונים 
1 המסנוורים3 3  08-17+50-3218+
2 Head Shot3 2  15-41+45-378+
צוות אלפא 31 24-51-38-424-
סיירת כחולה 3 031-87-40-5313-

בית ב' : 
 
  1. The Winners - אור מהרשק,קורן שני,דניאל סוואג',עמית אורן (עדי)
  2.  סיירת סמש - רועי בן דוד,תום רוזנצוויג,סתיו סופר,יונתן עשור,אופיר אנדיבו (גבעת אלה)
  3. הישראלים - גל חורש,אסף חפר,איילון בן נעים,לטם כץ (שמשית)
  4. התותחנים - דור אבוטבול,דניאל אזולאי (חנתון)

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

0-3

 The Winners

 סיירת סמש

ג.אלה

23.1.15 

 שישי

 14:30 

3-0

 הישראלים

 התותחנים 

עדי

11.5.15

 שני

 17:30

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 0-3

 The Winners

הישראלים

עדי

2.3.15

 שני

17:00 

 2-1

 סיירת סמש

 התותחנים 

ג.אלה

27.2.15

 שישי

14:00 

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 1-2

 The Winners

  התותחנים 

ג.אלה

 12.3.15

 חמישי

17:00

 0-3

 סיירת סמש

  הישראלים

ג.אלה

 13.3.15

 שישי

 9:00

 
 

טבלה בית ב'

מקוםקבוצהמשחקיםנצחונות הפסדים יחס מערכות הפרש מערכות  יחס משחקונים הפרש משחקונים
1 The Winners3 3 08-17+ 50-2822+
2 התותחנים3 2 16-33+ 47-2621+
3סיירת סמש3124-51-38-435-
4הישראלים3030-99-16-5438-

בית ג' : 
 
  1. כדור הפלאש - תומר הרוש,איתי שחף,לביא רבינוביץ',יונתן זיתוני,בן זיו (רמת ישי)
  2. אחותוייה - להיא חמו,רותם ניב,קשת שמואלי (עדי,הסוללים)
  3. אריות שימשית - הראל היימן,יואב שטראוס,יונתן בר און (שמשית)
  4. הכל הולך - עברי סמסון,מיכאל וינטראוב,עומר בין,יותם בנימיני,עומר בר לב (גבעת אלה)

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

 כדור הפלאש

 אחותויה

 ג.אלה

23.1.15 

 שישי

 15:30 

 0-3

אריות שימשית

הכל הולך

 ג.אלה 

23.1.15 

 שישי 

15:30

 

 


 

 

 

 

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

כדור הפלאש

אריות שימשית 

 ג.אלה

 27.2.15 

שישי 

14:00

 0-3

 אחותויה

הכל הולך 

ג.אלה

4.3.15

רביעי

14:00

 

 

 

 

 

 

 

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

 כדור הפלאש

הכל הולך 

 ג.אלה

12.3.15 

 חמישי 

17:00 

0-3

 אחותויה

 אריות שימשית

 עדי

12.3.15 

חמישי

17:00 

 



 

 

 

 

 
 

טבלה בית ג'

מקוםקבוצהמשחקיםנצחונותהפסדים יחס מערכותהפרש מערכות יחס משחקוניםהפרש משחקונים 
1 אחותויה3 3 09-09+54-1638+
2 אריות שימשית3 2 16-33+49-2227+
3 הכל הולך3123-63-23-4926-
4 כדור הפלאש3030-99-15-5439-
 
 
israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg