1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg

קטגוריית מגרש מלא ילדים

קטגוריית מגרש מלא ילדים מחולקת לשלושה בתים.
בכל בית 4 קבוצות.
שתי הקבוצות הטובות מכל בית עולות לשלב הבא + שתי קבוצות מהמקום השלישי
 
 בית א' :
  1. 3ACES - שאדי סעדה,אדיב סעדה,סמי משעיל (שפרעם)
  2. הרועים - רועי בונה,רועי קורן (גבעת אלה,רמת ישי)
  3. תלתן בעל 4 עלים - עומרי אוסמי,איתמר הלטמן,אופק שימרלינג,אורי פלד (רמת ישי,תמרת)
  4. גשם של סוכריות - יונתן לידר,רותם לידר,הלל אשוש 

 
 

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 2-1

 3ACES

הרועים 

עדי

9.2.15

שני

17:00 

1-2

 תלתן בעל 4 עלים

גשם של סוכריות 

עדי

 8.2.15 

 ראשון

18:00 

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

 3ACES

תלתן בעל 4 עלים 

ג.אלה 

 16.3.15

 שני

17:00 

 3-0

 הרועים

גשם של סוכריות 

ג.אלה 

 16.3.15

 שני

18:00 

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

 3ACES

גשם של סוכריות 

 ג.אלה

 14.4.15

 שלישי

 17:00 

 3-0

 הרועים

תלתן בעל 4 עלים 

 ג.אלה

 14.4.15

 שלישי

 17:00

 

טבלה בית א'

מקוםקבוצהמשחקיםנצחונותהפסדים יחס מערכות הפרש מערכותהפרש משחקונים יחס משחקונים
1 תלתן בעל 4 עלים3 3 015-312+103-62 41+
2 גשם של סוכריות3 2 115-312+101-6140+
3 הרועים3123-1512-60-98 38-
43ACES3033-1512-62-100 38-

בית ב' : 
 
  1. אבוקדו קדוש - איתי כהן,איתי שקולניק,רועי לוי,שחר לוי (שמשית)
  2. הנמרים של הגבעה - אלמוג סמל,תומר אלעופר,רגב גוזני,יונתן שפירא (גבעת אלה)
  3. RBNB - נביה נעום,בשארה אבו זלף,בשארה חורי (שפרעם)
  4. אדא - איתי טמיר,דור שוורץ,אור סולומון (גבעת אלה,ציפורי) 

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

1-2

 אבוקדו קדוש

הנמרים של הגבעה 

 תמרת

 8.2.15

ראשון 

 17:00

3-0

 RBNB

אדא 

 עדי

 11.2.15 

רביעי 

 17:00

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

0-3

 אבוקדו קדוש

RBNB 

 ג.אלה

 19.3.15

 חמישי

 17:00 

3-0

 הנמרים של הגבעה

אדא 

 ג.אלה

 19.3.15

 חמישי

18:00

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

0-3

 אבוקדו קדוש

אדא 

 עדי

 12.4.15

 ראשון 

17:00 

0-3

 הנמרים של הגבעה

RBNB 

 עדי

 12.4.15

 ראשון

18:00 

 

טבלה בית ב'

מקוםקבוצהמשחקיםנצחונותהפסדים  יחס מערכות הפרש מערכותיחס משחקונים הפרש משחקונים 
1אבוקדו קדוש33 013-58+100-8416+
2אדא3212-66+94-8410+
3הנמרים של הגבעה3127-114-111-9021+
4 RBNB3033-96-50-7626-

בית ג' : 
 
  1.  הבאבאים - רהב סופר,עומרי פלג,אריאל לוסטיג,בר סופר (גבעת אלה)
  2. שקט אך קטלני - עמית בוצר,עידו בוצר,יונתן ברייטמן (תמרת)
  3. הדוחפים - עדן וולף,אופיר עמר,אופיר מועלם (רמת ישי)
  4. קפה שחור חזק - עומר טסלר,אופק סובג,שחר קריסטל (עדי)

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

3-0

הבאבאים 

שקט אך קטלני 

 תמרת

 11.2.15

 רביעי

17:00

3-0

 הדוחפים

קפה שחור חזק 

 עדי

 11.2.15

 רביעי

18:00 

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 1-2

 הבאבאים

הדוחפים 

 ג.אלה

 24.3.15

 שלישי 

17:30

 3-0

 שקט אך קטלני

קפה שחור חזק 

 ג.אלה

 24.3.15

 שלישי

18:00 

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

 הבאבאים

קפה שחור חזק 

 ג.אלה

 17.4.15

 שישי

13:30 

 0-3

 שקט אך קטלני

הדוחפים 

 ג.אלה

 17.4.15

 שישי

13:30 

טבלה בית ג'

מקוםקבוצהמשחקיםנצחונותהפסדים  יחס מערכותהפרש מערכותיחס משחקונים הפרש משחקונים 
1קפה שחור חזק33018-018+101-6150+
2שקט אך קטלני32112-66+97-6433+
3הבאבאים3125-138-68-8719-
4הדוחפים3031-1716-53-10754-

קבצים להורדה

israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg