1845213.jpg

blog.jpg

# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg

קטגוריית - OPEN

קטגוריית ה- OPEN מחולקת לשני בתים.
ישוחקו חמישה מחזורים.
ארבע הקבוצות הטובות מכל בית עולות לסיבוב הבא.

בית א' :
 
  1.  נולה בעמק - נעם טמיר,אבי רקדזון,אבי ליכטנפלד (גבעת אלה,ציפורי)
  2. הנגרים - צביקה שחורי,אורי עברי,אדם שחורי,יונתן שחורי (הרדוף)
  3. A TEAM - צחי זוהר,רועי יונס,גיל ממן,מורן מרקו (רמת ישי)
  4. הבלוטים - יורם סקג'יו,לורן אטיה,שי פרטוק (הסוללים)
  5. שימשי TEAM - אורן קובו,סמואל ויינר,לוי מאיר,דודו ספיר (שמשית)
  6. Wimbledon - שי יונש,סמי מוסללם - (הסוללים,נצרת)

 

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

1-2

נולה בעמק

A TEAM 

 ג.אלה

26.1.15

שני 

 19:00 

3-0

 הנגרים

הבלוטים 

 ג.אלה

26.1.15

שני

 20:30

1-2

 שימשיTEAM

Wimbledon

 ג.אלה

28.1.15

רביעי 

 19:30 

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 1-2

 הבלוטים

שימשיTEAM 

 עדי

 8.2.15

 ראשון

19:00 

 3-0

 נולה בעמק

הנגרים 

 ג.אלה

 10.2.15 

 שלישי

19:00 

3-0

 A TEAM

Wimbledon

 ג.אלה

 12.2.15

 חמישי

19:00 

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

0-3

 הנגרים

A TEAM 

 ג.אלה

 3.3.15

 שלישי

 18:00

3-0

 נולה בעמק

 שימשיTEAM

 ג.אלה

 3.3.15

 שלישי

 19:30

3-0

 הבלוטים

Wimbledon

 ג.אלה

 4.3.15

רביעי 

 19:00 

מחזור 4

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 2-1

 נולה בעמק

הבלוטים 

 ג.אלה

 20.3.15

שישי 

 06:00 

 3-0

 A TEAM

שימשיTEAM 

 ג.אלה

 24.3.15 

 שלישי

 19:00

 2-1

 הנגרים

Wimbledon

 ג.אלה

 26.3.15

חמישי 

 19:00 

מחזור 5

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 1-2

 הנגרים

 שימשיTEAM

 ג.אלה

 13.4.15 

 שני

 20:30

 3-0

 A TEAM

 הבלוטים

 ג.אלה

 13.4.15

 שני

 19:00

 3-0

 נולה בעמק

Wimbledon

 ג.אלה

 13.4.15 

 שני 

 18:00

 

טבלה בית א'

מקוםקבוצהמשחקיםנצ'הפ' יחס מערכותהפרש מע'  הפרש מש'יחס מש'
1 Wimbledon5 4 122-616+177-8295+
2 הבלוטים5 4 121-912+154-9955+
3שימשיTEAM53220-1010+164-13232+
4הנגרים53211-143-134-1331+
5נולה בעמק51412-186-101-15655-
6A - TEAM5053-2724-55-175120-



בית ב' : 
 
  1. החתולים הסמוראים - גור בן שושן,רותם קוסטא,גלעד הרשקוביץ
  2. שמואלי אימפריה - צביקה שמואלי,עומר שמואלי (הסוללים)
  3. Wingate Team - תומר אוחיון,מתן אפריאט,דולב מרם (עדי)
  4. אומני הגידים 4 - עילי ווליך,נדב שדות,מישל סחורי,אווה פולוליאחוב 
  5. מלכות שמים - הראל נגן,דולב בן ציוני,יניב עידו,עדי גורדון
  6. אין שם - נריה רבינר,עמית שחר,נדב זמיר (ציפורי,שמשית)

מחזור 1

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

3-0

החתולים הסמוראים

 שמואלי אימפריה 

 ג.אלה

 29.1.15

 חמישי

 19:00

0-3

 Wingate Team

 אומני הגידים 4

 עדי

 30.1.15

 שישי

 10:00

1-2

 מלכות שמים

 אין שם

 ג.אלה

 29.1.15 

 חמישי

 20:00

מחזור 2

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

3-0

החתולים הסמוראים

Wingate Team 

 עדי

 8.2.15

ראשון

20:30 

2-1

שמואלי אימפריה 

מלכות שמים 

 ג.אלה

 10.2.15

 שלישי 

19:00 

 3-0

אומני הגידים 4 

אין שם 

 ג.אלה

 10.2.15 

שלישי

17:30 

מחזור 3

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

1-2

החתולים הסמוראים

אומני הגידים 4 

 ג.אלה

 2.3.15

שני 

18:00 

1-2

 Wingate Team

מלכות שמים 

 ג.אלה

 2.3.15

שני 

19:30

נדחה

 שמואלי אימפריה

 אין שם

 ג.אלה

 1.3.15

  ראשון

 19:00


מחזור 4

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

החתולים הסמוראים

מלכות שמים

 ג.אלה

 24.3.15

  שלישי

20:30 

0-3

 שמואלי אימפריה

אומני הגידים 4 

 ג.אלה

 25.3.15

 רביעי

19:00

1-2

 Wingate Team

אין שם 

 ג.אלה

 27.3.15

 שישי

11:00 


מחזור 5

קבוצה 1

קבוצה 2

מקום

תאריך

יום

שעה

 3-0

החתולים הסמוראים

אין שם 

 ג.אלה

 21.4.15

 שלישי

 18:00 

0-3

 שמואלי אימפריה

Wingate Team 

 עדי

 24.4.15

שישי

 10:30

3-0

 אומני הגידים 4

מלכות שמים 

 ג.אלה

21.4.15 

 שלישי

 19:30

 

טבלה בית ב'

מקוםקבוצהמשחקיםנצ'הפ'  הפרש מערכותיחס מערכות הפרש משחקוניםיחס משחקונים
1שמואלי אימפרייה54123-716+157-107 50+
2מלכות שמים54121-516+161-12262+
3Wingate Team54122-814+150-12228+
4אין שם52317-710+132-11220+
5החתולים הסמוראים5145-2520-70-16999-
6אומני הגידים 45051-2928-43-177134-

קבצים להורדה

israeli_tennis.jpg
world_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg