# שם השחקן
נק'
1
רפאל נדאל
8770
2
רוג'ר פדרר
8670
3
אלכסנדר זברב
5965
4
חואן מרטין דל פוטרו
5080
5מארין צ'יליץ'4950
botton.jpg
 #  שם שחקנית
 נק'
 1
סימונה האלפ
7970
 2
קרולין וזניאקי
6745
 3
גרביניה מוגורוזה
6550
 4
סלואן סטיבנס
5463
 5אלינה סביטולינה
5205
botton.jpg
blog.jpg
1845213.jpg

תכנית אימונים

טניס לקטנטנים, תוכנית הגנים –

תוכנית אימונים מיוחדת לילדים בגיל גן חובה. עיקרה פיתוח יכולות אתלטיות, שיפור יכולת הריכוז, חידוד זריזות המחשבה והקניית יסודות משחק הטניס בקרב הילדים. האימונים מבוצעים בקבוצות קטנות (לא יותר מ-8 ילדים בקבוצה) ומבוססת בעיקר על עבודה בתחנות עבודה. מבחינתנו חשוב מאוד שילדים בגיל זה ירגישו כי הם נמצאים כל הזמן בתהליך של עבודה ולמידה, ועל עקרון זה אנו מבססים את תוכנית העבודה. הדבר החשוב ביותר בגילים אלו מבחינת הילדים, הוא היחס אותו יקבלו מן המדריך ותחושת הבטחון שתוקנה להם בעקבות הצלחות שיושגו. חשוב לציין: בגילים אלה אין הכוונה למצויינות ו/או לתחרותיות. עיקר המטרה שלנו היא להגיע להישגים ברמה האישית והקבוצתית במקביל. מבחינת תפיסת העולם שלנו, לילדים יש עוד מספיק שנים לחוות תחרותיות והישגיות וחשוב לנו מאוד להעניק להם בטחון דרך משחקים ודרך מטרות קבוצתיות.

שאלה: האם כדאי להתחיל ללמוד טניס בגיל כל כך צעיר?

תשובה: בהחלט כן! מנסיוננו הרב אנו רואים כי ילדים אשר החלו לפעול בחוגים בגיל צעיר מפתחים לעצמם כלים משמעותיים ביותר אשר מסייעים להם בהשתלבותם במערכת החינוך של בתי הספר. כלים אלה באים לידי ביטוי הן מבחינה אתלטית והן מבחינה חברתית. רמת הריכוז הגבוהה אשר הילד צריך להגיע אליה במשחק הטניס דומה מאוד לרמת הריכוז לה הוא נדרש בבית הספר. דרך משחק הטניס, ודרך בניית האימון בתוכנית שלנו, אנו מלמדים את הילד לשאוף לריכוז מקסימלי, לחוות מספר רב ככל האפשר של הצלחות, ומספר מסויים של כשלונות, אשר יחזקו את הילד ויחשלו אותו.

DSC01242.JPG
                                                                                                                          

טניס למתחילים –

תוכנית אימון מיוחדת המבוססת על עבודה בזוגות ולמידה תוך כדי משחק. משחק הטניס עצמו מורכב משילוב של גורמים רבים: טכניקת החבטות, יכולות המוטוריות, קורדינציה, כושר גופני, משמעת עצמית וסף ריכוז גבוה.

מטרתינו בבניית מערך האימונים היא לשפר ולחזק את יכולות השחקנים מבחינה פיזית, לפי קבוצות גיל ולפי רמות, ולימוד משחק הטניס מבחינת טכניקת חבטות וחוקת המשחק.

האקדמיה לטניס מתגאה בכך שהיא מתאימה את הציוד לילדים לפי רמתם ולפי גילם. ולמעשה דורשת מהילדים רק דבר אחד : לשחק ולהנות. תפקידנו בתור מאמנים הוא לתת לילדים ו/או למתבגרים את הכלים ואת האמצעים להפיק הנאה רבה ככל האפשר ממשחק הטניס.

 20130301_135413.jpg

טניס מתקדמים –

תוכנית אימונים המיועדת לילדים אשר משחקים שנה שנייה ויותר. נושאי האימון מתרכזים בעיקר במצבי המשחק השונים, לימוד טקטי של משחק הטניס, שיפור הטכניקה האישית של כל שחקן ושחקנית וחיזוק הכושר הגופני.

אנו יוצאים מנקודת הנחה כי רובינו תחרותיים מטבענו וכי בכל אחד מאיתנו טמון הרצון לנצח. תוכנית האימונים מבוססת על עקרון זה ואנו, המאמנים, מנסים לתת לחניכים כלים לנצחון.

P1350407.JPG

תוכנית האקדמיה לטניס-

תוכנית האקדמיה הינה תוכנית לילדים בעלי פוטנצאל תחרותי.

התוכנית מורכבת מ4 היבטים עיקריים:

טכניקה.
אתלטיקה.
טקטיקה.
ההיבט המנטלי שכולל את שלושתם.
 

התוכנית כוללת אימונים קבוצתיים של עד שעתיים מספר פעמים בשבוע, אימונים אלו משולבי טניס והכושר הגופני הנלווה אליו.

כמו כן קיימים אימוני אישיים, קבלת יחס אישי ומידע כיצד להתנהל כשחקן תחרותי. (תזונה, מניעת פציעות ע"י טיפול נכון בגוף ועוד)

ילדי האקדמיה משתתפים בקביעות בתחרויות שונות במהלך השנה כגון: סבב פרינס, תחרויות איזוריות וארציות. בנוסף משחקים בליגת המועדונים ומיצגים את מועדון הטניס גבעת אלה.

12.jpg
 
world_tennis.jpg
israeli_tennis.jpg
calander.jpg
 #  שם שחקן
 דירוג עולמי
 1
דודי סלע
101
 2
עידן לשם
347
 3
מור בוליס
536
 4
איגור סמילנסקי
564
 5
ישי עוליאל
606
botton_men_israel.jpg
 #  שם שחקנית
 דירוג עולמי
 1
דניס חזניוק
200
 2
יוליה גלושקו
273
 3
ולדה אקשיברובה
456
 4
לינה גלושקו
841
 5 ניקול נאדל 1026
botton_men_israel.jpg